Proofreader /Tłumacz techniczny z jęz. angielskim

Opis stanowiska:

–        korekta oraz tłumaczenia dokumentacji patentowej pod kątem merytorycznym oraz językowym;

–        raportowanie w zakresie działań patentowych;

–        ścisła współpraca z Rzecznikiem Patentowym;

Wymagania:

–        wykształcenie wyższe techniczne (mechatronika/mechanika i budowa maszyn lub pokrewne);

–        bardzo dobra/biegła znajomość języka angielskiego;

–        zainteresowanie podjęciem nowych wyzwań biznesowych, przy jednoczesnym wykorzystaniu wiedzy naukowej;

–        zainteresowanie rozwojem zawodowym w zakresie patentów.

Oferujemy:

–        stabilne warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie;

–        możliwość rozwoju zawodowego;

–        zdobycie specjalizacji w zakresie patentów międzynarodowych.

*.pdf, *.doc, *.docx, *.rtf lub *.odt; max 3 MB
      (więcej...)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie dostarczonych przeze mnie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych przez MKM SUPPORT Maria Odorowicz.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne, mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać - prosimy o kontakt pod adresem email info@mkm-support.com.pl.

Administratorem danych jest MKM SUPPORT Maria Odorowicz, ul. Jana Pawła II 70 lok 29, 00-175 Warszawa.

Państwa dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu uwzględnienia Państwa kandydatury w bieżących oraz przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez MKM SUPPORT Maria Odorowicz. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych jest wyrażenie dobrowolnej zgody.

Odbiorcami Państwa danych są pracownicy MKM SUPPORT Maria Odorowicz prowadzący rekrutacje.

Jeśli będą Państwo włączeni do rekrutacji prowadzonych w imieniu naszych Klientów - zatrudniających pracodawców, mogą oni zostać odbiorcami Państwa danych osobowych.

Państwa dane będą przechowywane do czasu wycofania przez Państwa niniejszej zgody.

Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania - prosimy o kontakt pod adresem email info@mkm-support.com.pl.

Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w związku z przetwarzaniem Państwa danych. Skargi należy wnosić do Generalnego Inspektora Danych Osobowych. Dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie https://www.giodo.gov.pl.

Skutkiem niewyrażenia zgody jest brak możliwości włączenia Państwa kandydatury w prowadzone przez MKM SUPPORT Maria Odorowicz procesy rekrutacyjne.

Informujemy, że nie prowadzimy usługi archiwizacji danych i Państwa dane mogą zostać usunięte.
Szczegóły oferty