Asystent/Asystentka w Kancelarii Prawnej

Dla naszego Klienta – prestiżowej kancelarii prawnej, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku Asystent/Asystentka w Kancelarii Prawnej.

NR CERTYFIKATU 5406

Zakres obowiązków:

  • wsparcie prawników w codziennych obowiązkach;
  • nadzorowanie kalendarza spotkań oraz terminów sądowych;
  • kontakt z urzędami i różnego rodzaju instytucjami;
  • edycja i formatowanie dokumentów;
  • dbanie o właściwy obieg dokumentów i korespondencji;
  • pomoc w przygotowywaniu oraz archiwizacja dokumentacji;
  • kontakt z klientami firmy;
  • inne zadania zlecone ad hoc.

Wymagania:

  • dwa lata doświadczenia na stanowisku administracyjnym w Instytuacjach Państwowych (sąd, urząd);
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2);
  • znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • wysoko rozwinięte umiejętności planowania, organizacji pracy oraz ustalania priorytetów;
  • samodzielność, otwartość na wyzwania, odpowiedzialność i komunikatywność;
  • umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu;
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio przez naszego klienta w oparciu o umowę o pracę;
  • profesjonalne przygotowanie kandydatów do pracy;
  • możliwość rozwoju i doskonalenia kompetencji zawodowych w ramach współpracy;
  • doskonałą atmosferę pracy.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/mkmsupport/ftp/mkmwww/wp-content/plugins/talentbase/templates/form.php on line 30
Szczegóły oferty