Asystent Dyrektora Finansowego

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą w globalnej firmie doradczej działającej w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych na stanowisku Asystent/ka Dyrektora Finansowego

Zakres obowiązków:

  • Asystowanie Dyrektorowi oraz koordynacja projektów związanych z komunikacją wewnętrzną pomiędzy wszystkimi działami i biurami zagranicznymi Firmy;
  • Przygotowywanie dokumentów i prezentacji w języku polskim i angielskim;
  • Przygotowywanie raportów na podstawie danych od pracowników działu;
  • Pomoc w przygotowywaniu planów biznesowych oraz budżetowaniu;
  • Organizowanie spotkań i telekonferencji Dyrektora;
  • Zarządzanie kalendarzem Dyrektora oraz skrzynką e-mail;
  • Organizowanie podróży służbowych oraz rozliczenia delegacji Dyrektora;
  • Archiwizacja i strukturyzowanie dokumentów.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2/C1);
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku asystenckim;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Umiejętność pozyskiwania danych rynkowych z różnych źródeł i ich analizy;
  • Umiejętność pisania i redagowania różnych rodzajów tekstów (do prezentacji, spotkań zarządu itp.);
  • Dobra organizacja pracy;
  • Dokładność i terminowość.

Oferujemy:

  • Pracę w trybie hybrydowym (przez pierwsze 6 miesięcy zatrudnienia praca głównie w biurze);
  • Pracę w Firmie, która wielokrotnie otrzymywała tytuł Najlepszy Pracodawca oraz Inwestor w Kapitał Ludzki;
  • Opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, pakiet kafeteryjny (w tym m.in. karta Multisport) oraz inne benefity;
  • Jasno określone plany rozwoju oraz bogaty program szkoleń dopasowany do realnych potrzeb;
  • Świetną atmosferę pracy ze wspierającym zespołem.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/mkmsupport/ftp/mkmwww/wp-content/plugins/talentbase/templates/form.php on line 30
Szczegóły oferty