Executive Assistant

Dla naszego klienta – prestiżowej firmy z branży nieruchomości – poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku Executive Assistant.

NR CERTYFIKATU 5406

Zakres obowiązków:

  • kompleksowe wsparcie administracyjne Prezesa w bieżących projektach;
  • zarządzanie kalendarzem przełożonego;
  • współudział w przygotowywaniu prezentacji, raportów oraz innych dokumentów;
  • zarządzanie skrzynkami mailowymi oraz korespondencją;
  • organizacja spotkań i podróży służbowych;
  • dbanie o właściwy obieg i przechowywanie dokumentacji i korespondencji;
  • koordynowanie różnorodnych inicjatyw i programów;
  • kontakt z klientami firmy;
  • inne zlecone zadania administracyjne.

Wymagania:

  • min. dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku w biznesowym środowisku – kryterium obowiązkowe;
  • biegła znajomość języka angielskiego (min. C1) w mowie i piśmie – kryterium obowiązkowe;
  • wysoko rozwinięte umiejętności planowania, organizacji pracy oraz ustalania priorytetów;
  • samodzielność, otwartość na wyzwania, odpowiedzialność i komunikatywność;
  • umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu;
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę pełną wyzwań w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku zlokalizowanej w Centrum Warszawy;
  • pracę w zgranym, dynamicznym zespole;
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/mkmsupport/ftp/mkmwww/wp-content/plugins/talentbase/templates/form.php on line 30
Szczegóły oferty