Financial Assistant

NR CERTYFIKATU 5406

Poszukujemy osób zainteresowanych pierwszą pracą w międzynarodowej kancelarii prawnej na stanowisku Financial Assistant

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja oraz wprowadzanie faktur kosztowych do wewnętrznych systemów;
  • Windykacja należności w tym negocjowanie terminów płatności, wyjaśnianie sald i rozbieżności;
  • Wystawianie faktur sprzedaży w systemie;
  • Dbanie o poprawność danych w dokumentach oraz w systemie;
  • Kontakt z klientami/kontrahentami w sprawie faktur.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2);
  • Mile widziani studenci zaoczni kierunków finansowych, księgowych lub ekonomicznych;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Dokładność i terminowość;
  • Chęć nauki i rozwoju zawodowego.

Oferujemy:

  • Umowa zlecenie na czas określony ok. 6 miesięcy z możliwością przedłużenia;
  • Rozwój w międzynarodowym, prestiżowym środowisku biznesowym.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/mkmsupport/ftp/mkmwww/wp-content/plugins/talentbase/templates/form.php on line 30
Szczegóły oferty