HR Manager

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą w dynamicznie rozwijającej się polskiej kancelarii prawnej na stanowisku HR Manager

doradztwo personalne i pośrednictwo pracy nr certyfikatu 5406

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i wdrażanie strategii HR dla organizacji liczącej ok. 100 osób;
  • zarządzanie procesem rekrutacji i planami zatrudnienia;
  • onboarding;
  • projektowanie ścieżek kariery oraz aktualizacja opisów stanowisk;
  • organizacja i koordynacja procesu ocen półrocznych;
  • zarządzanie obszarem szkoleń;
  • współpraca z działem kadrowym w zakresie prowadzenia dokumentacji kadrowej;
  • współpraca z zarządem w zakresie optymalizacji struktury organizacyjnej kancelarii;
  • tworzenie regulaminów i procedur wewnętrznych;
  • analiza efektywności pracowników.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi lub pokrewne;
  • 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów prawa pracy;
  • komunikatywność i wysokie umiejętności organizacyjne;
  • umiejętność i doświadczenie w obszarze zarządzania zespołem.

Oferujemy:

  • pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • kontrakt B2B;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/mkmsupport/ftp/mkmwww/wp-content/plugins/talentbase/templates/form.php on line 30
Szczegóły oferty