[IMP] Senior full-stack developer / Architekt Systemów IT .Net / ASP.net / C# / SQL

W imieniu naszego Klienta – prężnie działającej instytucji finansowej poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Senior full-stack developer / Architekt Systemów IT.Net / ASP.net / C# / SQL

NR CERTYFIKATU 5406

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i rozwijanie architektury kompleksowego systemu IT przetwarzającego dane finansowe
  • Development systemów IT zgodnie z wymaganiami – utrzymanie systemów oraz budowanie nowych funkcjonalności z wykorzystaniem technologii .Net
  • Przygotowywanie prototypów proponowanych zmian
  • Wycena kosztów planowanych prac
  • Prowadzenie testów developerskich dostarczanych rozwiązań
  • Wsparcie testów wewnętrznych, zewnętrznych, UAT w zakresie usuwania błędów
  • Przygotowywanie materiałów wdrożeniowych
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i użytkowej dostarczanych rozwiązań
  • Zbieranie wymagań, dokumentowanie i zarządzanie zmianą wymagań biznesowych pochodzących od klienta wewnętrznego
  • Zarządzanie środowiskami developerskimi (SQL Server / Windows Server / IIS)
  • Bieżące raportowanie statusu realizacji powierzonych zadań

Wymagania:

  • Doświadczenie w budowie systemów finansowych; doświadczenie w budowie logik masowo przetwarzających dane finansowe
  • Umiejętność szybkiego poznania procesów i systemów IT firmy
  • Znakomita komunikacja zarówno z użytkownikami systemów jak i osobami technicznymi
  • Asertywność i kreatywność w ramach prowadzonych analiz i planowania architektury
  • Znajomość Microsoft SQL Server, T-SQL, zagadnień optymalizacji / wydajności baz danych
  • Znajomość .NET Framework / C# / ASP.net / Entity Framework / Telerik / Blazor / Reporting Services

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia, atrakcyjną lokalizację biura w centrum Warszawy (z opcją pracy zdalnej) i świetną atmosferę pracy w zgranym i wspierającym zespole
  • Współudział w realizacji zadań o różnorodnej naturze: algorytmika, przepływy finansowe, księgowość, przetwarzanie danych osobowych, bankowość, integracja systemów, bezpieczeństwo, wydajność
  • Praca z wykorzystaniem metodyki SCRUM
  • Zdobywanie doświadczenia i rozwój umiejętności technicznych w pracy nad istniejącym, złożonym systemem IT
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach związanych z wykonywaną pracą

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/mkmsupport/ftp/mkmwww/wp-content/plugins/talentbase/templates/form.php on line 30
Szczegóły oferty