Infografik DTP (Data Designer)

W imieniu naszego Klienta – lidera w branży tworzenia profesjonalnych raportów i infografik,poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
Infografik DTP  (Data Designer)

NR CERTYFIKATU 5406

Zakres obowiązków:

  • publikacja raportów, folderów, katalogów, itp., przygotowywanie do druku w Adobe InDesign;
  • przygotowywanie prezentacji PPT w Adobe Illustrator;
  • przygotowywanie infografik w oparciu o samodzielnie przygotowane lub dostarczone dane;
  • przygotowywanie materiałów graficznych: grafiki, grafiki do social mediów, banery itp.;
  • przygotowywanie identyfikacji wizualnej (key visuale, logotypy itp.);
  • przygotowywanie oprawy graficznej wydarzeń np. konferencji (w tym: zaproszenia, rollupy, identyfikatory itp.);
  • praca nad koncepcją graficznych kampanii marketingowych (offline i online).

Wymagania:

  • doświadczenie w projektowaniu i realizacji ww. materiałów graficznych udokumentowane własnym portfolio”
  • znajomość programów InDesign, Adobe Illustrator, Photoshop, Power Point;
  • kreatywne podejście i umiejętne wykorzystywanie typografii, barw, zdjęć i ilustracji;
  • dokładność;
  • umiejętność logicznego myślenia i analizy danych;
  • umiejętność graficznego przedstawiania danych, procesów i zależności za pomocą wykresów, schematów itp.;
  • poczucie estetyki;
  • umiejętność organizacji pracy i terminowość.

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę pracy w niekorporacyjnym klimacie;
  • możliwość rozwoju zawodowego w bardzo interesującej dziedzinie;
  • dogodną lokalizację biura przy stacji metra Stare Bielany;
  • elastyczne godziny pracy.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/mkmsupport/ftp/mkmwww/wp-content/plugins/talentbase/templates/form.php on line 30
Szczegóły oferty