Konsultant Podatkowy

W imieniu naszego klienta – doskonale prosperującej butikowej kancelarii prawnej – poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

DORADZTWO PERSONALNE I POŚREDNICTWO PRACY

NR CERTYFIKATU 5406

Zakres obowiązków:

  • bieżące konsultacje podatkowe dla klientów kancelarii głównie w zakresie podatku dochodowego;
  • prowadzenie przeglądów podatkowych na rzecz klientów głównie z branży nowych technologii oraz nieruchomości;
  • sporządzanie opinii dla klientów;
  • ścisła współpraca z zespołem.

Wymagania:

  • min. 1-2 lata doświadczenia zawodowego powiązane z planami zdania egzaminu na Doradcę Podatkowego w najbliższym czasie;
  • mile widziane doświadczenie zdobyte w strukturach kancelarii prawnej lub instytucji doradztwa podatkowego;
  • zainteresowanie wiedzą z zakresu CIT (również w kierunku VAT), w szczególności związanych z obsługą firm z branży nowych technologii (z głównym naciskiem na ulgi dla działalności B+R, IP Box, Polska Strefa Inwestycji, podwyższone koszty uzyskania przychodu);
  • wykształcenie wyższe prawnicze i/lub finansowe;
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie (poziom min. C1);
  • odpowiedzialność, rzetelność, terminowość.

Oferujemy:

  • umowa o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia;
  • możliwość rozwoju kariery zawodowej;
  • pracę hybrydową;
  • lokalizację biura w Śródmieściu.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/mkmsupport/ftp/mkmwww/wp-content/plugins/talentbase/templates/form.php on line 30
Szczegóły oferty