Konsultant Podatkowy

DORADZTWO PERSONALNE I POŚREDNICTWO PRACY

NR CERTYFIKATU 5406

W imieniu naszego klienta – firmy specjalizującej się w doradztwie podatkowym – poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Nr referencyjny: MKM 49/KP/2023

Zakres obowiązków:

  • bieżące doradztwo podatkowe w zakresie podatku CIT, zagadnień TP, opracowywaniu procedur podatkowych, MSR, VAT, PCC;
  • prowadzenie przeglądów podatkowych;
  • sporządzanie opinii dla klientów, dodatkowo – przygotowywanie dokumentacji cen transferowych;
  • bieżące konsultacje w sprawach podatkowych;
  • optymalizacja rozliczeń podatkowych;
  • ścisła współpraca z zespołem.

Wymagania:

  • minimum 2 -3 lata doświadczenia zawodowego powiązane z planami zdania egzaminu na Doradcę Podatkowego w najbliższym czasie;
  • wykształcenie wyższe prawnicze i/lub finansowe;
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie (poziom B2/C1);
  • wiedza w zakresie podatku CIT, VAT, zagadnień TP, MSR, PCC, itp.;
  • doświadczenie w obsłudze klientów na najwyższym poziomie;
  • odpowiedzialność, rzetelność, terminowość.

Oferujemy:

  • stałą współpracę w oparciu o umowę B2B, lub umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premią kwartalną;
  • opieka medyczna, ubezpieczenie NNW;
  • szkolenia w Polsce i za granicą, oraz  możliwość rozwoju zawodowego;
  • lokalizacja biura w Śródmieściu, w okolicach Starego Miasta.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/mkmsupport/ftp/mkmwww/wp-content/plugins/talentbase/templates/form.php on line 30
Szczegóły oferty