Księgowa/-y

DORADZTWO PERSONALNE I POŚREDNICTWO PRACY

NR CERTYFIKATU 5406

W imieniu naszego klienta – jednej z wiodących polskich kancelarii prawnych – poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Księgowa/-y

Numer ref. MKM/54/12KG

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • współpraca z 5-osobowym zespołem działu finansowo-księgowego;
  • fakturowania i księgowanie dokumentów sprzedaży;
  • weryfikacja i księgowanie wyciągów bankowych;
  • prowadzenie rozrachunków i uzgadnianie sald z kontrahentami;
  • windykacja należności;
  • księgowanie i rozliczanie kart płatniczych i delegacji;
  • realizacja zadań zgodnie z bieżącymi potrzebami działu finansowo-księgowego.

Wymagania:

  • ok. 3 letnie doświadczenie w obszarze księgowości;
  • bardzo dobra znajomość programu MS Excel;
  • mile widziana praktyczna znajomość oprogramowania księgowo-finansowego Comarch Optima;
  • skrupulatność, dokładność oraz samodzielność;
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki współpracy na podstawie umowy o pracę;
  • prywatna opieka medyczna;
  • dofinansowanie zajęć sportowych;
  • doskonała lokalizacja biura w Centrum Warszawy;
  • przyjazna atmosfera w zespole;
  • możliwość rozwoju kariery zawodowej.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/mkmsupport/ftp/mkmwww/wp-content/plugins/talentbase/templates/form.php on line 30
Szczegóły oferty