Media planner/media buyer

Dla naszego Klienta –  lidera w branży produkcji i dystrybucji filmowej poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku Media planner/media buyer.

Doradztwo personalne i pośrednictwo pracy nr certyfikatu 5406.

Zakres obowiązków:

  • specjalizuje się w planowaniu oraz nabywaniu powierzchni reklamowych, zarówno mediów on line (digital) i/lub tradycyjnych;
  • ma doświadczenie z agencji reklamowej lub domu medialnego;
  • interesuje się filmem;
  • potrafi pracować pod presją czasu;
  • jest bardzo komunikatywny i relacyjny.

Wymagania:

  • Doskonała umiejętność tworzenia strategii w oparciu o Digital Customer Journey z uwzględnieniem celów biznesowych;
  • Koordynacja prac i współpraca z poszczególnymi obszarami firmy niezbędnymi w procesie przygotowania budżetu produktu;
  • Trend Watching – wyszukiwanie i dystrybuowanie najnowszych trendów z rynku reklamowego;
  • Bardzo dobra znajomość trendów i narzędzi reklamowych w obszarach: performance, e-commerce, content marketing, wideo, audio, display, mailing;
  • Umiejętność planowania pracy opartej o cele biznesowe projektów;
  • Umiejętność analizy danych;
  • Planowanie strategii mediowej;
  • Monitoring  statystyk grup zakupowych;
  • Reprezentowanie zleceniodawcy i negocjowanie w jego imieniu warunków współpracy z osobami zarządzającymi przestrzeniami reklamowymi;
  • Zakup mediów on line oraz tradycyjnych;
  • Pomoc w realizacji efektywnej kampanii marketingowej;
  • Ingerowanie w treści zawarte w reklamie;
  • Rekomendowanie w dopasowaniu form promocji do wyznaczonych celów.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • umowę o pracę;
  • pracę stacjonarną w przyjemnej atmosferze;
  • opiekę medyczną;
  • lokalizacja biura przy linii metra;
  • możliwość korzystania z kina w biurze.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/mkmsupport/ftp/mkmwww/wp-content/plugins/talentbase/templates/form.php on line 30
Szczegóły oferty