Montażysta wideo – Animator

Dla naszego Klienta – lidera w branży produkcji i dystrybucji filmów fabularnych.

Doradztwo personalne i pośrednictwo pracy nr certyfikatu 5406.

Zakres obowiązków:

  • terminowy montaż materiałów wideo (zwiastuny);

  • renderowanie trailerów oraz innych materiałów multimedialnych;

  • współpraca z zespołem projektowym przy wspólnych zadaniach;

  • współpraca z lektorami.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe poparte portfolio;

  • bardzo dobra znajomość języka polskiego – zasad ortografii i interpunkcji;

  • biegła znajomość narzędzi służących do montażu video (Premier Pro, DaVinci Resolve, Final Cut Pro, After Effect);

  • dokładność, dbałość o szczegóły i wyczucie estetyki;

  • dyspozycyjność i gotowość do codziennej pracy w naszym biurze w Warszawie;

  • doświadczenie w branży dystrybucji i produkcji filmów;

  • znajomość pakietu Adobe (Illustrator, Photoshop) będzie dodatkowym atutem;

  • umiejętność tworzenia animacji.

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę pracy w niekorporacyjnym klimacie;
  • możliwość rozwoju zawodowego w bardzo interesującej dziedzinie;
  • dogodną lokalizację biura przy stacji metra;
  • elastyczne godziny pracy.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/mkmsupport/ftp/mkmwww/wp-content/plugins/talentbase/templates/form.php on line 30
Szczegóły oferty