Office Administrator

W imieniu naszego klienta – międzynarodowej firmy działającej w branży badań klinicznych – poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku Office Administrator.

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie przepływem dokumentów i informacji;
  • organizacja spotkań;
  • kontrola zaopatrzenia biura;
  • organizacja podróży służbowych;
  • przygotowywanie dokumentów i raportów dla działu finansowego;
  • zarządzanie kosztami funkcjonowania biura;
  • udział w procesie przygotowywania procedur administracyjnych;
  • współpraca z administracją innych biur w Europie;
  • wsparcie Recepcji w codziennych czynnościach.

Wymagania:

  • 3 lata doświadczenia w pracy w obszarze administracji;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • komunikatywność i wysokie umiejętności organizacyjne;
  • samodzielność, terminowość i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz szeroki pakiet benefitów.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/mkmsupport/ftp/mkmwww/wp-content/plugins/talentbase/templates/form.php on line 30
Szczegóły oferty