Office Assistant

Dla naszego klienta, renomowanej kancelarii patentowej, poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku Office Assistant.

NR CERTYFIKATU 5406

Zakres obowiązków:

  • dbanie o prawidłowy obieg informacji i korespondencji w kancelarii;
  • ewidencja korespondencji wychodzącej i przychodzącej;
  • pomoc w przygotowywaniu (skanowanie, drukowanie) oraz archiwizacja dokumentacji;
  • kontakt z Urzędem Patentowym;
  • udział w obsłudze innych procesów administracyjnych;

dbanie o pozytywny wizerunek kancelarii.

Wymagania:

  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. poziom B2) – kryterium obowiązkowe;
  • znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • wysoko rozwinięte umiejętności planowania, organizacji pracy oraz ustalania priorytetów;
  • samodzielność, otwartość na wyzwania, odpowiedzialność i komunikatywność;
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez naszego klienta;
  • możliwość rozwoju i doskonalenia kompetencji zawodowych w ramach współpracy;
  • ciekawą pracę pełną wyzwań w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • doskonałą atmosferę pracy.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/mkmsupport/ftp/mkmwww/wp-content/plugins/talentbase/templates/form.php on line 30
Szczegóły oferty