Prawnik/Paralegal

NR CERTYFIKATU 5406

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającego się Funduszu Inwestycyjnego, działającego w branży nieruchomości komercyjnych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe wsparcie administracyjne Działu Prawnego;
  • Przygotowanie analiz i researchów prawnych;
  • Monitorowanie obiegu dokumentów oraz ich archiwizacja;
  • Przygotowywanie wniosków do KRS, rejestru zastawów wraz z monitorowaniem statusu spraw z tym związanych;
  • Współpraca przy obsłudze korporacyjnej spółek z grupy kapitałowej;
  • Sporządzanie projektów umów związanych z bieżącą działalnością spółki;
  • Wsparcie przy bieżącej obsłudze transakcji zakupu nieruchomości, udziałów w spółkach i emisji papierów wartościowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub studenci ostatniego roku na kierunku prawo;
  • Zainteresowanie lub doświadczenie zawodowe w obszarze prawa handlowego lub nieruchomości;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność wyszukiwania informacji, analizy przepisów prawa oraz formułowania konkluzji
    z badania prawnego;
  • Doświadczenie w sporządzaniu projektów pism procesowych mile widziane;
  • Sumienność, uporządkowanie, zaangażowanie, samodzielność i kreatywność w działaniu.

Oferujemy:

  • Pracę w ścisłym centrum Warszawy;
  • Profesjonalne przygotowanie kandydatów do pracy;
  • Doskonałą atmosferę pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych przysługujący po 3-miesięcznym okresie próbnym;
  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez naszego Klienta w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju, doskonalenia i nabywania kompetencji zawodowych w strukturach prężnie rozwijającej się grupy kapitałowej.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/mkmsupport/ftp/mkmwww/wp-content/plugins/talentbase/templates/form.php on line 30
Szczegóły oferty