Prawnik w dziale postępowania administracyjnego i sądowego – specjalizacja: ochrona środowiska

W imieniu naszego klienta – renomowanej i prężnie rozwijającej się kancelarii prawnej w Poznaniu- poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku Prawnika w dziale postępowania administracyjnego i sądowego – specjalizacja: ochrona środowiska

DORADZTWO PERSONALNE I POŚREDNICTWO PRACY NR CERTYFIKATU 5406

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa prawna Klientów Kancelarii w zakresie spraw z zakresu prawa administracyjnego,
  • sporządzanie pism procesowych, opinii i ekspertyz prawnych oraz innych dokumentów,
  • reprezentowanie klientów Kancelarii przed organami administracji publicznej oraz przed sądami administracyjnymi,
  • identyfikowanie i rozwiązywanie problemów prawnych w toku prowadzonych projektów,
  • udział w spotkaniach z klientami Kancelarii,
  • inne czynności związane ze świadczoną pomocą prawną.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe prawnicze – preferowane odbywanie aplikacji radcowskiej lub posiadanie tytułu radcy prawnego,
  • ugruntowana wiedza z zakresu prawa administracyjnego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa ochrony środowiska i przepisów dotyczących odpadów komunalnych – poparta doświadczeniem w prowadzeniu spraw z zakresu prawa ochrony środowiska w charakterze prawnika w dziale prawnym firmy, kancelarii zajmującej się prawem ochrony środowiska lub w organach administracji publicznej,
  • samodzielność, odpowiedzialność i profesjonalizm w podejściu do realizowanych projektów,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole prawników wyspecjalizowanych w prawie administracyjnym Kancelarii z blisko 30-letnią historią,
  • możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego, w tym udział w szkoleniach i konferencjach oraz możliwość publikacji w prasie branżowej i codziennej,
  • możliwość równoległego rozwoju zawodowego i naukowego,
  • szansę na dalszą specjalizację w określonych obszarach prawa administracyjnego zgodnych z zainteresowaniami danego prawnika oraz wizją rozwoju Kancelarii,
  • dofinansowanie aplikacji oraz studiów podyplomowych, związanych ze specjalizacją,
  • atrakcyjne warunki współpracy (B2B),
  • częste spotkania i wyjazdy integracyjne.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/mkmsupport/ftp/mkmwww/wp-content/plugins/talentbase/templates/form.php on line 30
Szczegóły oferty