Recepcjonista/Recepcjonistka

Dla naszego klienta – prestiżowej kancelarii prawnej poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:
Recepcjonista/Recepcjonistka.

NR CERTYFIKATU 5406

Zakres obowiązków:

  • obsługa recepcji;
  • dbanie o właściwy obieg dokumentów i korespondencji;
  • łączenie rozmów telefonicznych;
  • udział w obsłudze innych procesów administracyjnych;
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy;
  • przygotowanie i obsługa sal konferencyjnych;
  • przyjmowanie i obsługa gości;
  • kontakt z klientami firmy.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2) – kryterium obowiązkowe;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane;
  • znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • wysoka kultura osobista;
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • pracę w ścisłym centrum Warszawy od poniedziałku do piątku;
  • stabilne zatrudnienie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość rozwoju i doskonalenia kompetencji zawodowych w ramach współpracy.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/mkmsupport/ftp/mkmwww/wp-content/plugins/talentbase/templates/form.php on line 30
Szczegóły oferty