Rzeczoznawca techniczny w zespole patentowym

DORADZTWO PERSONALNE I POŚREDNICTWO PRACY

NR CERTYFIKATU 5406

W imieniu naszego klienta – renomowanej kancelarii patentowej – poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Numer ref. MKM/122/24RT

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • wsparcie Rzecznika Patentowego w prowadzeniu spraw klientów;
  • współpraca z Rzecznikiem Patentowym w zakresie przygotowania dokumentacji patentowej, dokonywania zgłoszeń oraz prowadzenia postępowania w procedurze krajowej i zagranicznej;
  • sporządzanie analiz, opinii i ekspertyz z zakresu własności intelektualnej przy współpracy z Rzecznikiem Patentowym;
  • prowadzenie badań patentowych w zakresie własności intelektualnej;
  • uczestnictwo w szkoleniach, kursach, konferencjach podnoszących kwalifikacje zawodowe.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – mechaniczne (preferowane kierunki: mechanika, mechatronika, budowa maszyn, budownictwo, inżynieria lądowa, lotnictwo lub pokrewne);
  • biegła znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
  • zainteresowanie uzyskaniem uprawnień Rzecznika Patentowego;
  • umiejętność przygotowywania i przeprowadzania prezentacji.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (ewentualnie B2B lub zlecenie);
  • elastyczny czas pracy w ramach pełnego etatu;
  • doskonała atmosfera w renomowanej kancelarii patentowej;
  • możliwość indywidualnego podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • benefity pozapłacowe – opieka medyczna i ubezpieczenie na życie oraz możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/mkmsupport/ftp/mkmwww/wp-content/plugins/talentbase/templates/form.php on line 30
Szczegóły oferty