Księgowy/a ze znajomością języka angielskiego

W imieniu naszego Klienta -międzynarodowej korporacji – poszukujemy osób zainteresowanych pracą w wewnętrznym dziale księgowym na stanowisku: Księgowy/a
ze znajomością języka angielskiego

Zakres obowiązków:

Zatrudnienie dotyczy kilkuosobowego wewnętrznego działu księgowego. Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będą należały m.in.:

  • prowadzenie pełnej księgowości kilku spółek;
  • bieżąca weryfikacja i księgowanie dokumentów;
  • bieżąca kontrola i rozliczanie kont rozrachunkowych oraz rejestrów;
  • fakturowanie, kontrola płatności i wprowadzanie zleceń przelewu;
  • nadzór nad rozliczaniem podatków (VAT, CIT);
  • przygotowywanie rocznych sprawozdań finansowych i raportowanie na poziomie grupy.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w księgowości min. 3 lata;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2);
  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa bilansowego i podatkowego;
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji;
  • szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne z zakresu rachunkowości i podatków;
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/mkmsupport/ftp/mkmwww/wp-content/plugins/talentbase/templates/form.php on line 30
Szczegóły oferty