Specjalista ds. administracji i logistyki

W imieniu naszego klienta – renomowanej i stabilnej rynkowo firmy z branży wyposażenia wnętrz – poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku Specjalisty ds. administracji i logistyki

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa zamówień produktów z fabryk w Hiszpania, Włoszech, Niemczech, Holandii;
  • obsługa płatności;
  • fakturowanie i weryfikacja płatności oraz stanów magazynowych w systemie WF-MAG;
  • ścisła współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym;
  • kontakt i współpraca z działem logistyki w sprawie wysyłek i dostaw do klientów;
  • koordynowanie sprawnego obiegu dokumentów w firmie.

Wymagania:

  • minimum dwuletnie doświadczenie w dziale logistyki, zakupów, księgowości, obsłudze płatności lub administracji biurowej;
  • doświadczenie w pracy z dokumentami finansowymi;
  • wykształcenie wyższe – mile widziane kierunki: finanse, księgowość, logistyka;
  • znajomość j. angielskiego na poziomie zaawansowanym (B2) – codzienny kontakt z językiem;
  • mile widziana znajomość programu WF-MAG;
  • biegła znajomość pakietu MS OFFICE;
  • znajomość rynku wyposażenia wnętrz będzie atutem;
  • poszukujemy osoby dokładnej, systematycznej i samodzielnej.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w stabilnej firmie z 25 letnim doświadczeniem na rynku oświetlenia i wyposażenia wnętrz;
  • praca w biurze (elastyczne godziny rozpoczęcia pracy);
  • wyjazdy na targi branżowe (m. in. Włochy, Niemcy, Francja);
  • prywatna opieka medyczna;
  • dofinansowanie do szkoleń i kursów;
  • przyjemna, rodzinna atmosfera pracy.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/mkmsupport/ftp/mkmwww/wp-content/plugins/talentbase/templates/form.php on line 30
Szczegóły oferty