Specjalista ds. finansowych

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą w międzynarodowej kancelarii prawnej na stanowisku Specjalista ds. finansowych

DORADZTWO PERSONALNE I POŚREDNICTWO PRACY NR CERTYFIKATU 5406

Zakres obowiązków:

  • Wystawianie faktur;
  • Bieżące prowadzenie windykacji (monity, telefony, wezwania);
  • Współpraca z biurem rachunkowym;
  • Wprowadzanie przelewów do systemu bankowego;
  • Rozliczanie kosztów prowadzonych projektów doradczych;
  • Analiza rentowności prowadzonych projektów;
  • Czuwanie nad abonamentami i prenumeratami (ich bieżąca analiza i optymalizacja);
  • Przygotowywanie (w oparciu o istniejące wzory) projektów umów o współpracę, umów o dzieło i innych umów cywilnoprawnych;
  • Przyjmowanie i weryfikacja dokumentacji pracowniczej we współpracy z zewnętrznym specjalistą ds. kadr;
  • Raportowanie w ramach CEE.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2);
  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy w dziale finansowym;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Mile widziani kandydaci z doświadczeniem w pracy w kancelarii prawnej;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Dokładność i terminowość.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitowy;
  • Pracę hybrydową;
  • Rozwój w międzynarodowym, prestiżowym środowisku biznesowym.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/mkmsupport/ftp/mkmwww/wp-content/plugins/talentbase/templates/form.php on line 30
Szczegóły oferty