Specjalista ds. kadr i płac

W imieniu naszego Klienta – międzynarodowej grupy kapitałowej działającej na rynku finansowym – poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

DORADZTWO PERSONALNE I POŚREDNICTWO PRACY

NR CERTYFIKATU 5406

Zakres obowiązków:

  • rozliczanie wynagrodzeń pracowników, sporządzanie list płac;
  • sporządzanie deklaracji i formularzy związanych z rozliczaniem wynagrodzeń do ZUS, US, PFRON;
  • zgłaszanie i wyrejestrowanie pracowników w ZUS;
  • prowadzenie akt pracowników;
  • sporządzanie umów, aneksów, zaświadczeń oraz innych dokumentów związanych z zatrudnieniem i zwolnieniem pracowników;
  • przygotowywanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych;
  • bieżąca aktualizacja danych pracowników w systemie kadrowo-płacowym;
  • bieżąca obsługa spraw pracowniczych.

Wymagania:

  • doświadczenie w naliczaniu płac;
  • znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
  • znajomość zasad prowadzenia dokumentacji kadrowej;
  • minimum roczne doświadczenie w obszarze kadr i płac;
  • bardzo dobra znajomość programu Excel, Word;
  • mile widziana znajomość j. angielskiego (B1/B2);
  • znajomość programu Comarch Optima – mile widziana.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji;
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia;
  • dofinansowanie grupowego ubezpieczenia na życie, pakietu medycznego i karty sportowej;
  • naukę języka angielskiego;
  • stałe godziny pracy;
  • świetną atmosferę.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/mkmsupport/ftp/mkmwww/wp-content/plugins/talentbase/templates/form.php on line 30
Szczegóły oferty