Specjalista ds. marketingu w kancelarii patentowej

Dla renomowanej kancelarii rzeczników patentowych poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku Specjalisty ds. marketingu.

Zakres obowiązków:

  • Ścisła współpraca z Zarządem w zakresie tworzenia strategii marketingowej kancelarii patentowej oraz odpowiedzialność za jej wdrożenie;
  • Przygotowywanie, zamawianie i aktualizacja materiałów marketingowych;
  • Organizacja i koordynacja udziału pracowników kancelarii w konferencjach, szkoleniach i seminariach;
  • Pozycjonowanie kancelarii w polskich oraz międzynarodowych rankingach i zestawieniach;
  • Nadzór nad współpracą kancelarii ze stowarzyszeniami, izbami i innymi instytucjami polskimi i międzynarodowymi;
  • Nadzór nad zmianami na stronie internetowej oraz nad treściami w kanałach social media kancelarii;
  • Wsparcie przy przygotowywaniu ofert kancelarii;
  • Tworzenie i opracowywanie raportów.

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia w obszarze marketingu usług prawniczych lub pokrewnych;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2);
  • Umiejętność pisania i redagowania tekstów oraz tworzenia prezentacji;
  • Doświadczenie w obsłudze kanałów social media i stron internetowych;
  • Zainteresowanie obszarem własności przemysłowej będzie dodatkowym atutem;
  • Bardzo dobra znajomość MS Word oraz MS PowerPoint (atutem będzie umiejętność korzystania z programów graficznych);
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę, pełną wyzwań, w renomowanej kancelarii patentowej o ugruntowanej pozycji na rynku, zlokalizowanej blisko Centrum Warszawy;
  • Pracę w zgranym i przyjaźnie nastawionym zespole;
  • Możliwość rozwoju, doskonalenia i nabywania kompetencji zawodowych (w tym doskonalenia znajomości języków obcych) wewnątrz struktur organizacji;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/mkmsupport/ftp/mkmwww/wp-content/plugins/talentbase/templates/form.php on line 30
Szczegóły oferty