Specjalista ds. sprzedaży oświetlenia

DORADZTWO PERSONALNE I POŚREDNICTWO PRACY

NR CERTYFIKATU 5406

W imieniu naszego klienta – renomowanej i stabilnej rynkowo firmy z branży wyposażenia wnętrz – poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Numer ref. MKM/24/13INT

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • obsługa Klientów salonu oświetleniowo-meblowego;
  • doradztwo w kwestii natężenia światła i najlepszych rozwiązań rynkowych związanych z oświetleniem wnętrz;
  • odpowiedzialność za ekspozycję produktów w show roomie;
  • kontrola stanów magazynowych;
  • kontakt i współpraca z działem logistyki, oraz dbanie o sprawny obieg dokumentów w firmie.

Wymagania:

  • doświadczenie w branży oświetlenia i/lub wyposażenia wnętrz;
  • wykształcenie wyższe – technika świetlna lub pokrewne kierunki studiów technicznych;
  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i wiedza z zakresu profesjonalnej obsługi klienta;
  • mile widziana znajomość j. angielskiego;
  • biegła znajomość pakietu MS Office;
  • znajomość rynku wyposażenia wnętrz będzie atutem;
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne, samodzielność w wykonywaniu zadań.

Oferujemy:

  • umowę o pracę/ współpracę w stabilnej firmie z 25-letnim doświadczeniem na rynku oświetlenia i wyposażenia wnętrz;
  • praca w salonie i sporadyczne wizyty u klientów (elastyczne godziny pracy);
  • prywatna opieka medyczna;
  • dofinansowanie do szkoleń i kursów;
  • przyjemna, rodzinna atmosfera pracy.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/mkmsupport/ftp/mkmwww/wp-content/plugins/talentbase/templates/form.php on line 30
Szczegóły oferty